MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

22.10.19

Zaplanuj pobyt na Lubelskich Spotkaniach Seniorów LUBSENIOR!

Senioralny weekend w Targach Lublin już za chwilę. Czas najwyższy aby zaplanować swój pobyt w Targach Lublin

W razie jakichkolwiek pytań możesz śmiało do nas napisać :) 
22.10.2019

LUBSENIOR - program wydarzenia!

Pierwsza edycja Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR rozpoczyna się już w piątek! 


Program wydarzenia jest niezwykle bogaty i mamy nadzieję, że każdy z uczestników znajdzie dla siebie coś odpowiedniego! 


Na naszej stronie internetowej znajdziecie aktualny program! Koniecznie sprawdźcie co czeka Was podczas 3 dni wydarzenia.

21.10.2019

Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR rozpoczynają się już w najbliższy piątek! Ten dzień poświęcimy zagadnieniu jakim jest BEZPIECZEŃSTWO! Od samego rana na naszej scenie głównej będzie trwała debata i konferencja na temat "Seniorze bądź bezpieczny".


Do uczestnictwa w debacie zaprosiliśmy gości z Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Lublinie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie, Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, Straży Miejskiej Miasta Lublin, a także z kancelarię prawną Lex Perfecta i Centrum Interwencji Kryzysowej.

Dowiedź się "więcej"!

więcej >>
20.10.2019

Poczuj się komfortowo w swoim domu!

Pozwól sobie na odrobinę komfortu. Komfortu, który poczujesz każdego dnia i to bez względu na wiek! Czy to możliwe? Dzięki meblom firmy Meblolux poczujesz się w swoim wnętrzu lekko, komfortowo i pewnie! Meblolux od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania na lubelskim rynku meblarskim. 

Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będziecie mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z najnowszymi standardami w wykonaniu mebli kuchennych i pokojowych! Warto odwiedzić także stacjonarny sklep Mebloluxu i skorzystać z nowoczesnego showroomu naszego głównego partnera handlowego – firmy Blum®, gdzie prezentowane są rozwiązania tej marki oraz w którym można skorzystać z innowacyjnej usługi Jazdy Próbnej Kuchni.

Poza tym na stoisku firmy Meblolux będziecie mogli postarzeć się o kilkanaście lat! Ale spokojnie i bez obaw to tylko chwilowe rozwiązanie. Dzięki specjalnemu kombinezonowi, będziecie mogli sprawdzić jak zachowuje się wasz organizm z upływem lat. Co więcej zobaczycie, jak łatwo użytkuje się meble, które dostarcza Meblolux! 

My już nie możemy się doczekać i dlatego serdecznie zapraszamy Was na stoisko naszego wystawcy w dniach 25-27 października 2019 r.  


więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9