MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

31.10.19

W Lublinie odbyły się Lubelskie Spotkania Seniorów Lubsenior

W dniach 25 - 27 października  2019 roku w Tragach Lublin odbyła się pierwsza edycja Lubelskich Spotkań Seniorów Lubsenior. Była to wspólna inicjatywa Targów Lublin S.A. oraz Gminy Lublin. 


Podczas trzech niezwykle intensywnych dni nie zabrakło poważnych rozmów na temat bezpieczeństwa seniorów, prelekcji na temat zdrowia, profilaktyki, pierwszej pomocy i programów pomocowych. Był to także czas dobrej zabawy, pasjonujących rozmów i miłych wspomnień. Swoją ofertę zaprezentowało blisko 90 firm, organizacji i instytucji.


Podczas trzech dni Targi Lublin odwiedziło ponad 3700 osób.

więcej >>
27.10.19

Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR dobiegaja końca!


Pierwsza edycja Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR powoli dobiega końca. Były to niezwykle intensywne trzy dni podczas, których nie zabrakło poważnych tematów, rozmów, warsztatów, dobrej kawy i świetnej zabawy. Swoją ofertę dla seniorów zaprezentowało blisko 90 firm, organizacji i instytucji.

Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR to wspólna inicjatywa Targów Lublin S.A. oraz Urzędu Miasta Lublin.

więcej >>
26.10.2019

Drugi dzień Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR!
Dzień dobry! Przed nami drugi dzień Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR! Mamy nadzieję, że emocje związane z fenomenalnym koncertem Haliny Frąckowiak nie ustają. Już dzisiaj mamy dla Państwa kolejne atrakcje i bogaty program wydarzenia. 
Rozpoczynamy o 10:00 prelekcją: „Zanim podpiszesz umowę – Przeczytaj!” „Senior – aktywny i bezpieczny konsument”. 

W programie Koncert Łukasza Jemioły i Dariusza Tokarzewskiego. Emocji dostarcza nam także Lubelskie Czaderki i Grupa Taneczna FLOW

O 16:00 warto zabrać ze sobą wygodne buty bo czeka nas dancing z Zespołem Pasjonatta

Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie Państwo TUTAJ


Zapraszamy do odwiedzenia stoisk naszych wystawców i partnerów. 


25.10.19

Za nami pierwszy dzień LUBSENIOR!
Za nami pierwszy dzień Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR! Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie seniorów, o mediacji, o pierwszej pomocy, a także o zdrowiu. Nie zabrakło występów lubelskich artystów. na scenie zaprezentował się chór Bello Canto oraz Zespół Ludowy SŁAWINIACY! Gwiazdą wieczoru był fenomenalny koncert Haliny Frąckowiak, na który ściągnęły tłumy Lublinian! Serdecznie dziękujemy, za pierwszy dzień spotkania i zapraszamy już jutro o 10:00! 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9