MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

31.07.19

LUBSENIOR z patronatem honorowym Wojewody Lubelskiego


Miło nam poinformować, że Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR otrzymały Patronat Honorowy od Wojewody Lubelskiego - Pana Przemysława Czarnka. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy. 
24.07.19

Halina Frąckowiak Gościem Specjalnym Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR!

W końcu możemy uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić Gościa Specjalnego Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR! W dniu 25 października odbędzie się koncert Haliny Frąckowiak! Szczegóły wydarzenia podamy niebawem. 

Z niecierpliwością czekamy na koncert i już dziś zasłuchujemy się w takich utworach jak: "Serca gwiazd", "Papierowy księżyc", "Bądź gotowy dziś do drogi", "Anna już tu nie mieszka"...

Do zobaczenia! 
23.07.19

SOS dla Seniora – opaski życia

400 osób starszych i niesamodzielnych z Lublina będzie od września pod stałą opieką. 22 lipca Miasto Lublin podpisało umowę z firmą SiDLY Sp. z o.o., która dostarczy i zapewni obsługę teleopasek, oferując osobom potrzebującym pomoc całodobowego Centrum Teleopieki. To program pilotażowy. Rekrutacja rozpocznie się 24 lipca i potrwa do 7 sierpnia 2019 r.

18.07.19

Patronat Honorowy Pana Krzysztofa Hetmana Posła do Parlamentu Europejskiego


Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR otrzymały Patronat Honorowy od Pana Krzysztofa Hetmana, Posła do Parlamentu Europejskiego. Dziękujemy za wsparcie naszego wydarzenia.
1 | 2 | 3 | 4