MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

09.09.19

Chór „Bello Canto” na Lubelskich Spotkaniach Seniorów LUBSENIOR!

Senioralny Chór „Bello Canto” wystąpi pierwszego dnia Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR. „Bello Canto” działa przy Dzielnicowym Domu Kultury „Węglin”. 


Chórzyści to seniorzy z pasją, którzy wspólnie rozwijają swoje zainteresowania. W repertuarze chóru znajdują się pieśni patriotyczne i ludowe. W okresie świątecznym chór prezentuje materiał bogaty w przepiękne kolędy i pastorałki.


Chór "Bello Canto" ma na swoim koncie wiele występów i udziałów w konkursach i przeglądach. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.  

04.09.19

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Lublin!Miło nam poinformować, że Patronat Honorowy nad Lubelskimi Spotkaniami Seniorów LUBSENIOR objął Prezydent Miasta Lublin Pan Krzysztof Żuk. Przypominamy, że Miasto Lublin jest również współorganizatorem wydarzenia. 
03.09.19

Zespół FLOW zatańczy na LUBSENIORZE!

Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR na scenie wystąpi Formacja Taneczna FLOW pod przewodnictwem mgr Pawła Żytko.


Zespół działa w ramach Lubelskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Formacja odnosi wiele sukcesów podczas różnorodnych konkursów i przeglądów.


Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia >>TUTAJ<<. Jednocześnie informujemy, że program może ulec zmianie. 


30.08.2019

W październiku będzie się działo!

Wprawdzie do wydarzenia jeszcze dwa miesiące, ale już dziś program Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR jest bardzo napięty!  

Atrakcji nie zabraknie w każdym dniu wydarzenia! Koncerty, występy, debaty, rozmowy, warsztaty, metamorfozy...

Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR to nie tylko wydarzenie dla seniorów. Przygotowaliśmy wiele międzypokoleniowych atrakcji.

Sprawdź ramowy program >>TUTAJ<<
1 | 2 | 3 | 4 | 5