MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

20.10.2019

Poczuj się komfortowo w swoim domu!

Pozwól sobie na odrobinę komfortu. Komfortu, który poczujesz każdego dnia i to bez względu na wiek! Czy to możliwe? Dzięki meblom firmy Meblolux poczujesz się w swoim wnętrzu lekko, komfortowo i pewnie! Meblolux od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania na lubelskim rynku meblarskim. 

Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będziecie mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z najnowszymi standardami w wykonaniu mebli kuchennych i pokojowych! Warto odwiedzić także stacjonarny sklep Mebloluxu i skorzystać z nowoczesnego showroomu naszego głównego partnera handlowego – firmy Blum®, gdzie prezentowane są rozwiązania tej marki oraz w którym można skorzystać z innowacyjnej usługi Jazdy Próbnej Kuchni.

Poza tym na stoisku firmy Meblolux będziecie mogli postarzeć się o kilkanaście lat! Ale spokojnie i bez obaw to tylko chwilowe rozwiązanie. Dzięki specjalnemu kombinezonowi, będziecie mogli sprawdzić jak zachowuje się wasz organizm z upływem lat. Co więcej zobaczycie, jak łatwo użytkuje się meble, które dostarcza Meblolux! 

My już nie możemy się doczekać i dlatego serdecznie zapraszamy Was na stoisko naszego wystawcy w dniach 25-27 października 2019 r.  


więcej >>
19.10.2019

Teatr Muzyczny Seniorom!

W niedzielę 27 października na scenie LUBSENIORa specjalny koncert, podczas, którego usłyszymy między innymi takie utwory jak: "Całuję Twoją dłoń madame", "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Ja się boje sama spać"... A wszystko to za sprawą nieocenionego Teatru Muzycznego z Lublina i cudownych solistów Pani Małgorzaty Rapy i Pana Jakuba Gąski. Nad oprawą muzyczną będzie czuwał Pan Marcin Woźniak.


 


To będzie niezwykła podróż przez muzykę, która sprawi poczujemy się jak w małym kinie, że odżyją w nas wspomnienia i emocje. Nie zabraknie utworów, które wpisały się na stałe nie tylko do kanonów polskiej muzyki, ale i kinematografii. Zapraszamy serdecznie na scenę główną! Początek koncertu w niedzielę (27.10.2019 r.) o godzinie 13:00!

więcej >>
18.10.2019

Zdrowie znajdziesz w naturze - GAL na LUBSENIOR!

Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR nie zabraknie naturalnych produktów wysokiej jakości! Wśród naszych wystawców zaprezentuje się firma S.P.R.P. GAL z Poznania, której motto to Zdrowy styl życia i naturalne piękno!

W bogatej ofercie GAL znajdziecie:

- suplementy diety
- naturalne kosmetyki
- naturalne miody
- nasiona i pestki
- oleje do sałatek

To doskonała gama produktów dla całej rodziny! Z asortymentu skorzystają zarówno sportowcy, dzieci oraz seniorzy!

Produkty GAL uzyskały wiele nagród i wyróżnień branżowych, a wszystko to za najwyższą jakość i naturalne składniki. Produkty zyskały uznanie nie tylko konsumentów, ale i ekspertów. Podczas LUBSENIORa poznacie naturalne produkty wysokiej jakości, które wpłyną nie tylko na Wasze zdrowie, ale także na urodę! 

Koniecznie odwiedźcie stoisko S.P.R.P. GAL!
17.10.2019

Na naukę nigdy nie jest za późno!Savoir-vivre brzmi trochę zawile, skomplikowanie, ale wcale takie nie jest. Tym mianem określa się zbiór zasad dobrego wychowania. Wychowania, które pomoże nam pięknie przejść przez życie na każdym jego etapie. Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będziecie mieli wyjątkową okazję poznać Szkołę Dobrych Manier Pani Małgorzaty Dudek.


W Szkole Dobrych Manier uważamy, że każdy może być artystą własnego życia. Dowiedzieć się jak – dzięki prostym zasadom, którym sami hołdujemy i których uczymy – pozbyć się stresu w rozmaitych sytuacjach. I towarzyskich, i zawodowych. A dzięki temu – bardziej cieszyć się życiem. 

Nie chodzi tylko o to, jakie wino podać do kaczki i w jakiej temperaturze serwować aperitif. I nie o to, który widelec do czego służy. I nie o to też, jak przyjąć gości w ogrodzie, o czym rozmawiać z nieznajomym na służbowej imprezie czy ubrać się na obiad z szefem. Ale savoir to wiedzieć. A my jesteśmy po to, żeby Państwu tę wiedzę – często zapomnianą, choć tak bardzo potrzebną – przekazać.

Zapraszamy serdecznie na stoisko Szkoły Dobrych Manier


Uwaga NOWOŚĆ! Warsztaty Montessori dla opiekunów SENIORÓW!


więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9