MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

13.10.2019

Czas na wypoczynek z Aktywny Senior!

Z roku na rok obiecujesz sobie wakacje? A może zastanawiasz się, czy w Twoim wieku jeszcze możesz podróżować? 

Sprawdź koniecznie propozycje jakie ma w swojej ofercie Aktywny Senior, biuro podróży, które pojawi się podczas tegorocznej edycji Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR! 

Dlaczego warto wybrać Aktywnego Seniora? 

- to wakacje dostosowane do oczekiwań, upodobań i kondycji Uczestników! 
- wieloletnie doświadczenie w organizowaniu podróży po całym świecie! 
- różnorodne kierunki, możliwość zapoznania się z kulturą danego regionu! 
- bezpieczna i świadoma podroż!
- doświadczona kadra przewodników i pilotów! 
- relaks i wygoda w sprawdzonych hotelach!
- wysokiej klasy autokary i tylko sprawdzone linie lotnicze!

Z Aktywnym Seniorem już dziś możecie odwiedzić takie miejsca jak Iran, Gruzja, Rumunia, Izrael, Uzbekistan, Norwegia, Malta, Syberia, Grecja czy Portugalia. Można także zwiedzić przepiękne Europejskie Stolice podczas kilkudniowych wycieczek do Londynu, Wilna, Rygi, Pragi i wielu innych miast!

Nie zabraknie także ofert w Polsce - np. Trekking dla Seniora na Świętokrzyskim Szlaku!  

Więcej ciekawych ofert znajdziecie na pewno podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR już 25-27 października 2019! Czekamy na Was i serdecznie zapraszamy! 
więcej >>
11.10.2019

Naturalne bogactwo z Buska-Zdroju!

Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będziecie mieli okazje zapoznać się z bogata ofertą przedsiębiorstwa farmaceutycznego SULPHUR ZDRÓJFirma od ponad 25 lat produkuje leki z naturalnych leczniczych kopalin: solanki siarczkowej i wodnego wyciągu borowinowego.

Produkty SULPHUR ZDRÓJ pomagają pacjentom cierpiącym na chorobę reumatyczną, łuszczycę, ojotokowe zapalenie skóry czy paradontozę. Ideą przeświecającą powstaniu firmy było stworzenie alternatywy dla pacjentów nie mających możliwości leczenia sanatoryjnego. 

Podczas LUBSENIORa będziecie mogli zapoznać się z bogatym asortymentem oraz zakupić produkty SULPHUR ZDRÓJ. Do zobaczenia w dniach 25-27 października 2019!
więcej >>
10.10.2019

Zadbaj o swoje oczy z EYEMED!

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Wzroku! To niezwykle istotny zmysł dzięki, któremu poznajemy świat. Jak o niego dbać? Jak sprawić, by nasz świat był bardziej wyrazisty? Nie daj się zaćmie i skorzystaj z oferty EYEMED Centrum Okulistyczne, z którym spotkamy się na Lubelskich Spotkaniach Seniorów LUBSENIOR

EYEMED Centrum Okulistyczne to nowoczesna chirurgia zaćmy, lekowe leczenie AMD, poradnia okulistyczna i laserowa korekcja wzroku. Podczas LUBSENIORa będziecie mogli dowiedzieć się jaki jest czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy. Z EYEMED możesz skorzystać z zabiegu finansowanego przez NFZ i to bez kolejki! 

Do zobaczenia na LUBSENIOR w dniach 25-27 października 2019 r.
więcej >>
10.10.2019

Wypocznij w Sanatorium Górnik w Iwoniczu-Zdrój!

Świąteczny pobyt ze smakowitą kuchnią i hucznym sylwestrem, relaks z jogą, a może turnus sanatoryjny, pobyty lecznicze oraz pobyty indywidualne. Oferta Sanatorium Górnik w Iwoniczu Zdroju jest naprawdę bogata! Z przedstawicielami tego ośrodka będziecie mogli spotkać się podczas Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR

Kuracjusze mogą skorzystać z zabiegów balneologicznych (np. borowina czy kąpiel mineralna), z zabiegów mokrych (np. bicz szkocki, masaż podwodny), zabiegów suchych (np. kinezyterapia, laseroterapia, masaż ręczny). Ośrodek zapewnia fachową opiekę lekarską i doświadczonych rehabilitantów. Podczas pobytu w Sanatorium Górnik można skorzystać także z zabiegów w kriokomorze. 

Pełną ofertę będziecie mogli poznać podczas LUBSENIORa - 25-27 października 2019
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9