MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

09.10.2019

Znajdź pracę po 50tce!

Wiek to nie ograniczenie, to DOŚWIADCZENIE! Doświadczenie jakiego nie posiadają młodzi pracownicy rozpoczynający swoją karierę zawodową! Ale po 50 roku życia czasami natrafiamy problemy związane z możliwością znalezienia nowej pracy. 

Na szczęście podczas Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR spotkamy się ze specjalistami z Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie oraz z Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie, którzy udzielą porad rad oraz zaprezentują oferty pracy 50 +. 
08.10.2019

Centrum Wózków Inwalidzkich - sprzęt najwyższej jakości!Chęć niesienia pomocy, zaangażowanie, solidne wykonanie i wysokiej klasy materiały. Tak najprościej można opisać Centrum Wózków Inwalidzkich - firmę, która od 2014 roku niesie pomoc osobom z dysfunkcjami narządu ruchu. Ofertę przedsiębiorstwa poznacie podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR.

Zespół Centrum Wózków Inwalidzkich to Fizjoterapeuci nieustannie dążący do poszerzania swoich kwalifikacji w doborze sprzętu ortopedycznego oraz medycznego.

W ofercie CWI znajdziecie nie tylko sprzęt polskich producentów ale także zagraniczne marki m.in. Meyra Ortopedia, Otto Bock, GTM Mobil, Patron, Jenx,Vermeiren, Noel, Medical Challenge Group Polska, MDH, Akces-Med, Hoggi,Lignuma, Bledsoe, Ormesa, Aircast, DonJoy, Townsend, Reh4Mat, Thuasne,Mueller, Erhem, Ossur, Neox.


więcej >>
07.10.19

Sanatoria Busko Zdrój - do zobaczenia na LUBSENIOR!

Pomiędzy Sandomierzem, a Krakowem w sercu Województwa Świętokrzyskiego czeka na Was niezwykle urokliwe miejsce - Busko-Zdrój. Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR zaprezentują się aż 3 sanatoria z Buska-Zdroju:


 


Podczas LUBSENIORa sanatoria zaprezentują swoją bogatą ofertę dla kuracjuszy. Bogactwo jakie skrywa Budko-Zdrój to wody siarczkowe, solanki jodkowo-bromkowe oraz borowina. Z tych dobrodziejstw natury możecie śmiało korzystać podczas pobytu w Busku-Zdroju. Poza tym każdy z ośrodków posiada bogatą ofertę zabiegów wspierających leczenie.

Z jakich zabiegów możesz skorzystać w Busku-Zdroju? Kliknij "więcej"!

więcej >>
07.10.19

Uzdrowiska Polskie na LUBSENIOR!Konstancin Zdrój, Nałęczów, Iwonicz Zdrój i Kamień Pomorski - 4 uzdrowiska w jednym miejscu! Na Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR zaprezentuje się Uzdrowiska Polskie Grupa BPS

Uzdrowiska Polskie umożliwiają leczenie i rehabilitację na poziomie europejskim, w oparciu o swoje wyspecjalizowane jednostki uzdrowiskowe. Podstawą działań jest budowanie znaczenia medycyny uzdrowiskowej, wychodzącej naprzeciw zmieniającym się trendom i zwyczajom. Dewiza jaka przyświeca Uzdrowiskom Polskim to nowoczesne lecznictwo uzdrowiskowe, czyli propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, eko-medycyna i profilaktyka prozdrowotna.

Podczas LUBSENIORa będziecie mogli zapoznać się z bogatą ofertą turnusów rehabilitacyjnych, pobytów indywidualnych, grupowych, stref SPA & Wellness oraz bogatą ofertą kosmetyków pielęgnacyjnych!

więcej >>
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10