MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

04.10.19

Seniorze! Wybierz się na luksusowy pobyt w Nałęczowie!

Długoterminowy pobyt, a może turnus rehabilitacyjny? Senior Home to luksusowe apartamenty w Nałęczowie z unikatową na skalę kraju ofertą dla seniorów! Z ofertą Senior Home będziecie mogli zapoznać się podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR już 25 - 27 października 2019 roku!


Zdrojowe Osiedle Senior Home w Nałęczowie oferuje pobyt w samodzielnych, luksusowych mieszkaniach, funkcjonalnie przystosowanych do pobytu osób starszych z uwzględnieniem konieczności stałego lub czasowego poruszania się na wózkach inwalidzkich lub wykonywania pewnych czynności w asyście opiekuna.więcej >>
03.10.2019

Dobry kierowca szkoli się całe życie!

Lata spędzone za kółkiem wpływają na nasze doświadczenie na drodze. Niestety z czasem percepcja nas zawodzi, a zdarzenia na drodze zaskakują. 

Co zrobić, by uniknąć przykrych sytuacji na drodze? Jak z każdym rokiem stawać się coraz lepszym kierowcą? Odwiedź jest JEDNA! Praktyka czyni mistrza! Dlatego też koniecznością jest nieustanne szkolenie i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Uczestnicy Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będą mieli niepowtarzalną okazję na doskonalenie swoich umiejętności w prowadzeniu pojazdów. Wojewódzki Ośrodek Ruchy Drogowego w Lublinie przygotował dla uczestników LUBSENIORA bony szkoleniowe w ramach akcji "Senior na drodze". Dzięki nim będzie można odbyć bezpłatne jazdy doszkalające na specjalnym, profesjonalnym torze Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy WORD w Lublinie.

Pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie będzie można spotkać także 10 października na ulicach Lublina. Będzie to idealna okazja na poszerzenie wiedzy na temat swojego bezpieczeństwa na drodze. Podczas debaty 25 października pracownicy WORDu podpowiedzą jak bezpiecznie czuć się na drodze i jak unikać zagrożeń. 

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!
więcej >>
02.10.2019

Pięknie jest słyszeć!

Smak, wzrok, węch, dotyk, słuch - zmysły towarzyszą nam codziennie i dzięki nim możemy w pełni poznawać otaczający nas świat. Bez nich czujemy się nieswojo i niepewnie. Z biegiem lat nasze zmysły mogą słabiej funkcjonować i potrzebować wsparcia. Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR zadbamy o to, by Wasze zmysły "miały się dobrze". O słuch zadba nasz Złoty Sponsor - SŁUCHMED!

Podczas LUBSENIORA na stoisku SŁUCHMEDU będziecie mogli zbadać swój słuch i dowiedzieć się jak o niego dbać oraz poznać ofertę aparatów słuchowych. Odwiedźcie nas koniecznie w dniach 25-27 października 2019 r. Czekamy na WAS! 
01.10.19

SIDLY CARE na LUBSENIOR!

Do Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR pozostało już tylko 3 tygodnie! To najwyższy czas, by zaprezentować, z kim spotkamy się podczas 3 dni wydarzenia. 

Wśród naszych wystawców spotkacie sanatoria, uzdrowiska, firmy medyczne, instytucje zajmujące się organizacją czasu dla seniorów, producentów kosmetyków i farmaceutyków. 

Spotkacie się także w firmą SIDLY, która została Złotym Sponsorem wydarzenia. SIDLY to innowacyjna technologia telemedyczna. W jej skład telemedyczne opaski, platforma i aplikacja mobilna.
więcej >>
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11