MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

26.09.19

Patronat Honorowy Ministra Sportu i Turystyki

Miło nam poinformować, że Patronat Honorowy nad Lubelskimi Spotkaniami Seniorów LUBSENIOR odjął Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie. Zachęcamy również do zapoznania się z działaniami prowadzonymi przez Ministerstwo Sportu i Turystyki skierowanymi do seniorów. 
więcej >>
20.09.19

Lubelskie Czaderki na LUBSENIOR!

Kiedy tylko pojawią się na scenie publiczność szaleje z radości, a atmosfera zdecydowanie robi się gorąca! Lubelskie Czaderki już trenują przed występem na Lubelskich Spotkaniach Seniorów LUBSENIOR! 

W swoim repertuarze Lubelskie Czaderki mają aż 12 układów taneczno-gimnastycznych! 

Jeżeli 

– czujesz się młodo,
– lubisz muzykę i taniec oraz masz poczucie rytmu,
– lubisz w ciekawy sposób i aktywnie spędzać swój wolny czas,
– lubisz nowe wyzwania i zajęcia w zespole….

to czeka na Ciebie miejsce w drużynie Dzielnicowego Domu Kultury Węglin :) 

19.09.19

„AGE EXPLORER kombinezonu, który symuluje proces starzenia” - Kilka lat więcej w kilka minut już na LUBSENIOR!!!

Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będziecie mogli poczuć się naprawdę "dojrzale". Wszystko to za sprawą kombinezonu AGE EXPLORER®.
 
Kilka lat więcej w kilka minut

Różne elementy kombinezonu symulują sztywność stawów, słabnąca siłę mięśni lub osłabiony wzrok i słuch. Dla realistycznej symulacji należy mieć go na sobie przez co najmniej 2 godziny... 


Dowiedź się więcej o projekcie - TUTAJ!


09.09.19

Chór „Bello Canto” na Lubelskich Spotkaniach Seniorów LUBSENIOR!

Senioralny Chór „Bello Canto” wystąpi pierwszego dnia Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR. „Bello Canto” działa przy Dzielnicowym Domu Kultury „Węglin”. 


Chórzyści to seniorzy z pasją, którzy wspólnie rozwijają swoje zainteresowania. W repertuarze chóru znajdują się pieśni patriotyczne i ludowe. W okresie świątecznym chór prezentuje materiał bogaty w przepiękne kolędy i pastorałki.


Chór "Bello Canto" ma na swoim koncie wiele występów i udziałów w konkursach i przeglądach. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.  

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12