Organizator:

Na naukę nigdy nie jest za późno!

Podziel się

Savoir-vivre brzmi trochę zawile, skomplikowanie, ale wcale takie nie jest. Tym mianem określa się zbiór zasad dobrego wychowania. Wychowania, które pomoże nam pięknie przejść przez życie na każdym jego etapie. Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będziecie mieli wyjątkową okazję poznać Szkołę Dobrych Manier Pani Małgorzaty Dudek.

 

W Szkole Dobrych Manier uważamy, że każdy może być artystą własnego życia. Dowiedzieć się jak – dzięki prostym zasadom, którym sami hołdujemy i których uczymy – pozbyć się stresu w rozmaitych sytuacjach. I towarzyskich, i zawodowych. A dzięki temu – bardziej cieszyć się życiem. 

 

Nie chodzi tylko o to, jakie wino podać do kaczki i w jakiej temperaturze serwować aperitif. I nie o to, który widelec do czego służy. I nie o to też, jak przyjąć gości w ogrodzie, o czym rozmawiać z nieznajomym na służbowej imprezie czy ubrać się na obiad z szefem. Ale savoir to wiedzieć. A my jesteśmy po to, żeby Państwu tę wiedzę – często zapomnianą, choć tak bardzo potrzebną – przekazać.

Zapraszamy serdecznie na stoisko Szkoły Dobrych Manier

 

Uwaga NOWOŚĆ! Warsztaty Montessori dla opiekunów SENIORÓW!