Organizator:

Poczuj się komfortowo w swoim domu!

Podziel się

Pozwól sobie na odrobinę komfortu. Komfortu, który poczujesz każdego dnia i to bez względu na wiek! Czy to możliwe? Dzięki meblom firmy Meblolux poczujesz się w swoim wnętrzu lekko, komfortowo i pewnie! Meblolux od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania na lubelskim rynku meblarskim. 

 

Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będziecie mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z najnowszymi standardami w wykonaniu mebli kuchennych i pokojowych! Warto odwiedzić także stacjonarny sklep Mebloluxu i skorzystać z nowoczesnego showroomu naszego głównego partnera handlowego – firmy Blum®, gdzie prezentowane są rozwiązania tej marki oraz w którym można skorzystać z innowacyjnej usługi Jazdy Próbnej Kuchni.

 

Poza tym na stoisku firmy Meblolux będziecie mogli postarzeć się o kilkanaście lat! Ale spokojnie i bez obaw to tylko chwilowe rozwiązanie. Dzięki specjalnemu kombinezonowi, będziecie mogli sprawdzić jak zachowuje się wasz organizm z upływem lat. Co więcej zobaczycie, jak łatwo użytkuje się meble, które dostarcza Meblolux! 

 

My już nie możemy się doczekać i dlatego serdecznie zapraszamy Was na stoisko naszego wystawcy w dniach 25-27 października 2019 r.